Apartman Kapısı Tamiri

Çilingir Merkezi firmamız Çilingir, Çelik Kapı Tamiri, Kale Kapı Bakım Onarım Servisi, Kilit Değişimi, Master Kilit Sistemi, Yangın Kapısı Emniyet Kilidi ve Kale Alarm konularında profesyonel hizmet vermektedir. Sizler de bu hizmetlerden veya Apartman Kapısı Tamiri konularında hizmet almak isterseniz bizlere Tıkla Ara Butonundan ulaşabilirsiniz.

Kale Anarcılar Klübü Üyesi Çilingir
Kale Anarcılar Klübü Üyesi Çilingir

Apartman Kapısı Tamiri

Evlerimizin güvenliği için dış kapılar ne kadar önemli ise apartman, villa ve apartmanların dış kapısı bir hayli önemlidir. Çünkü güvenlik apartmanın dışında başlar.  Bundan dolayı apartmanın kapılarının bakımı son derece önemlidir.  Zamanla kullanımdan dolayı bakımını iyi yapmadığınız takdirde apartman kapılarında arıza vermelerine sebep olacaktır. Bu durum sizin güvenliğinizi tehlikeye atacaktır. Çilingir merkezi firmamız sizler için apartman kapısı tamiri hizmeti sunuyor. Bizlere Tıkla Ara Butonundan ulaşabilirsiniz.

Kapıda olan hidrolik kısmı arızası apartman kapısını zor kapatacağı için kapıyı kapatırken zorluk çekebilirsiniz. Menteşe kısmının düşmüş olması yine kapı kapatırken zorlu çekebilirsiniz. Daha konforlu ve rahat kullanmanız için tamirini yaptırmanız gerekir. Firma olarak apartman giriş kapısı tamir ve bakımını yaparak daha sağlam olmasını sağlamaktayız. Sadece apartman kapısı değil aynı zaman da Apartman giriş kapısı tamiri yaparak mağduriyetinizi gidermekteyiz.

Apartman Kapısı Tamiri Videosu

Apartman Kapı Tamiri Fiyatları

Kapı tamir ve bakım hizmetleri kapının arızasına göre değişiklik gösterebilir. Bina kapısı tamiri işlemi daha uzun ve dikkat gerektiren bir arıza olduğu için 100 TL ile 300 TL arasında değişiklik gösterir. Firmamız bu konuda çok hassastır.  Sizin bütçenizi düşünerek daha ekonomik bir hizmet sunmayı kendine amaç edindi.  Bizlere Tıkla Ara Butonundan ulaşabilirsiniz.

Daire giriş kapısı tamiri için kullandığımız malzemeler yerli üretimdir. Tekrar sorun vermemsi adına kaliteli ürünler kullanmaktayız. Tekrar aynı sorunların oluşmamsı adına dikkatli ve özverili bir şekilde tamir ve bakımını yaparız. Sadece firmamız bina, apartman kapı tamiri yapmaz aynı zamanda villa kapısı tamiri hizmeti de vermekteyiz. Kullandığımız malzemeler fiyatlara yansıtılmaz sadece işçilik ve el emeğimizin parasını almaktayız. Apartman Kapısı tamiri hizmetinden yararlanmak için bizlere Tıkla Ara Butonundan ulaşabilirsiniz.

Apartman Kapı Arızaları Nelerdir?

Kapı arızalarında en çok rastlanan sorun ise apartman kapısı hidroliği bozuk olmasıdır. Dış kapının hidroliğinin bozulması çok ciddi sorunlarında başında getirir. Kapı hidroliği kapanmıyor ise bu durum tamamen güvenliğinizi tehlikeye düşürecek durumdur demektir. Özellikle yeni teknolojik dış kapıların bu sorunu kapının açılmasını ve kapanmasını engeller. 

Kapı kapatıcı özelliğinin gitmesinin en büyük sorunlarında biri de menteşe kısımların zamanla kullanmaktan dolayı yerinden çıkmasıdır.  Bu ufak problemleri kusursuz olarak çözeriz.  Uzman ekibimizle beraber dikkatli ve özverili bir şekilde kusursuz hizmet vermekteyiz. Yaptığımız her ürünün garantisini sunmaktayız.   Bizlere Tıkla Ara Butonundan ulaşabilirsiniz.

Apartman Kapısı Tamiri Konusunda Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Müstakil tarzı evlerinizin güvenliği en başta bahçe kapılarından ve daire kapılarınızdan geçer. Kapı itici mekanizması bozulduğunda kapının tüm mekanizma aksağının yeniden yapılması gerekir. Bu gibi durumda uzman kişilerden destek alınması son derece çok önemlidir. Firmamız bu konuda size garanti sunar. Kapı iticinin iç fonksiyonun kapı itme yayı değiştirerek kapıyı baştan yenilemeyi engellemekteyiz böylece daha güvenli ortamda yaşamış olursunuz.   Bizlere Tıkla Ara Butonundan ulaşabilirsiniz. Zaman kaybetmeden bizi müracaat eden her müşterimizin  en kısa sürede bahçe kapısı tamiri ve bakımı yaptıktan sonra kullanımına sunarız.  Müşteri memnuniyeti son derece bizim için önemlidir.   Firma olarak mağduriyetinizi en kısa sürede çözmek için çalışmaktayız. Siz de apartman, daire ve demir kapı tamiri hizmeti almak isterseniz firmamızdan hizmet alabilirsiniz.  Bizlere Tıkla Ara Butonundan ulaşabilirsiniz.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

Bu Site © Ümit Muratoğlu İmzası Taşımaktadır. (0532 ) 670 58 56

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?