Kale Alarm

Kale Alarm

Kale Alarm Ücretsiz Keşif Uygun Fiyatlarla Güvendesiniz.

Ücretsiz Keşif İçin Arayın   Garantili Servis

Gece evlerimizde uyurken yada gün içinde iş yerlerimizdeyken sevdiklerimizi,evimizi ve eşyalarımızı güvende tutmak isteriz.Kimse evde yokken evinde bir yabancının dolaşmasını ailesine zarar vermesini yada eşyalarını çaldırmayı istemez. Sizin için değer taşıyan her şeyi kötü niyetli kişi veya kişilerden korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Kale Alarm ile artık çok kolay!

Kale Alarm ile evinizi hırsızlık gibi kötü niyetli girişimlere karşı korumakla kalmayacak; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem almış olacaksınız.

Ücretsiz keşif sonrasında konutun/ iş yerinin yapısına göre belirlenen alarm sistemi her bir mekân için farklılık gösterebilir.Güvenlik sistemleri, ev alarm sitemleri, iş yeri alarm sistemleri, tam kapsamlı güvenlik için Kale Alarm hizmetini sizlere sunuyoruz.

 

Alarm sistemi, abonelerin isteğine göre kablolu ya da kablosuz olarak seçilebilir.

Kablolu Alarm Sistemi

Kablolu alarm sisteminde manyetik kontak, hareket detektörü, harici siren ve tuş takımı alarm paneline kablolar yardımı ile bağlanmaktadır. Ayrıca sigorta kutusundan panel kutusuna elektrik kablosu çekildiği gibi alarm paneline telefon hattı bağlantısı yapılarak alarm sisteminin çalışması sağlanır.

Kablosuz Alarm Sistemi

Kablosuz alarm sisteminde manyetik kontağın ve hareket detektörünün alarm paneline bağlanması için kablo gerekmemektedir. Genellikle estetik kaygısı olan abonelerimiz tarafından tercih edilmektedir.

KALE ALARM NASIL ÇALIŞIR?

Devreye alınan alarm sisteminde, dış kapıda bulunan manyetik kontak bileşenlerinin birbirinden ayrılması ile alarm paneline sinyal gider.
Dış kapının açılmasından kaynaklanan uyarı sinyalini durdurabilmek için abonenin 15 saniye (abonenin isteğine göre bu süre azaltıp artırılabilir) içerisinde tuş takımına kendi belirlemiş olduğu şifreyi girmesi gerekmektedir.
Şifre girildikten sonra alarm sistemi devre dışı bırakılır (15 saniyelik uyarı sinyali boyunca sirenler devreye girmemektedir).
Gecikmeli bölgeler haricindeki manyetik kontak ve hareketi algılayan hareket detektörlerinin uyarılması ise alarmları birkaç saniye içerisinde devreye sokmaktadır.
Alarmların devreye girme sinyali, Alarm İzleme Merkezi temsilcisinin ekranında belirir.
Temsilci vakit kaybetmeden abone ile iletişime geçer.
Ayrıca alarmın çeşidine göre de polis, itfaiye, ambulans gibi ilgili birimin yönlendirilmesi sağlanır.

Kale Alarm Güvenlik Sistemleri ile ilgili bilgi almak ve evinizi tam korunaklı hale getirmek için 7/24 hizmetinizdeyiz.

+90 537 852 63 68

Bu Site © Ümit Muratoğlu İmzası Taşımaktadır. (0532 ) 670 58 56

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?