yangın kapısı emniyet kilidi tamiri, yangın kapısı tamiri, yangın kapısı fiyat

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi son zamanlarda hırsızlar için en cazip yer olarak belirlenmiş olup kolayca açılmaktadır.  Çoğunluğu evinizin yatak odasına açılan yangın kapınızın ne kadar güvende olduğunu hiç düşündünüz mü? Yapılış amacı yangın olması durumunda kolayca açılarak ev sakinlerinin kaçması olan yangın kapıları, amacına uygun olarak üzerilerinde kolay açılabilir, çok basit bir kilit sistemi taşırlar.  Bunu bilen hırsızlar eve girmek istediklerinde ilk tercihleri kolay açılabilen yangın kapıları olmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi bu üzücü olaylara karşı önlem almanızı önermekteyiz. Hırsızlara fırsat vermenden yangın kapınıza mutlaka emniyet kilidi taktırmalısınız.

Neden Hırsız Yangın Kapısı Seçer ?

Kentsel Dönüşüm Sayesinde Yenilen Binalar Çelik Kapıları Sağlam Ve Kaliteli Olduğu İçin Yangın Kapısının Tek Küçük bir dil olarak adlandırdığımız kilit sistemi Çok basit bir manevra ile Açılmaktır. Bunu engellemek için bir kaç çeşit kilit takıyoruz.

Yangın merdiveni emniyet kilidi Kale Kancalı Kilit – Monoblok Alarmlı Kilit – Dönerek Kilitlenen kilit bunun gibi hırsıza karşı önlemler almaya çalışıyoruz. Yangın Kapısı Emniyet Kilidi  Yeni binaların yangın kapıları küçük kilitleme diliyle büyük emniyet zaafı oluşturmaktadır.Hırsızların bu son keşfine karşı, sizde emniyet kilidi taktırarak kapınızı güvenle kilitleyebilirsiniz. Örnek uygulamalardan bazılarını yanda görebilirsiniz. Yangın Kapısı Emniyet kilidi sistemleri hakkında sorularınız ve daha detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Acil çıkış kapısı levhası Yangın kapısı üzerinde dikkat çekmek için kullanılan levha’dır. Acil çıkış gerektiği anda çıkış işlemlerini kolaylaştırmak için kullanılır.

İstanbul Anadolu Yakasında Hizmet sunmaktayız. Özellikle Elit Semtlerde son zamanlarda yaşanan hırsızlıkların temelinde Yangın Kapılarına zorlayarak girilen hırsızlıklar yaşandığı gözlenmektedir. Özellikle yaşam standartları yüksek olan semtlerde sıklıkla yaşanan bu hırsızlıklarda Yangın Kapısında bulunan tek tip dar dili, levye yardımı ile zorlanması ile çok basit bir şekilde açılıp içeriye girilebiliyor ve dahası huzur içinde zevkle kurduğunuz yuvanızda istenilmeyen kötü sürprizlerle karşılaşıyorsunuz. Bu makalemizde Yangın Kapılarına nasıl önlemler alacağımızın tespitini yapıp siz değerli müşterilerimize belirli önerilerde bulunacağız.

Kullandığımız Kilit Çeşitleri

Çift Taraflı Yangın Kapısı Emniyet Kilidi : Kapının 2 tarafında da pervazın içerisine giren kilit sistemi kapınızı kastırılarak açılmalara karşı korur. Emniyet kayıtlarına göre hırsızların en çok kullandığı kapı açma yöntemi levye ile kapı açmaktır. Çift taraflı yangın kapısı emniyet kilidi kullandığınızda kapınız sağ ve sol taraflarından çelik kilit sistemi ile pervazınızın içerisine girer. Bir kastırma girişimi olduğunda iki yanından da çelik tırnaklarla tutunan kapınız açılmaz ve evinizin güvenliğini korur.

çift taraflı yangın kapısı emniyet kilidi, yangın kapısı tamiri, yangın kapısı güçlendirme, yangın kapısı tamiri fiyatları

Kale 2 Turlu Dönerli Yangın Kapısı Emniyet Kilidi : Bu kilit çeşidinde, çelik dişler pervaza girmekle kalmaz, tırnaklı yapılarıyla yangın kapınızın kasaya sıkı sıkıya tutunmasını sağlar.

kancalı yangın kapısı emniyet kilidi, 2 turlu dönerli yangın kapısı emniyet kilidi, kale emniyet kilidi

kancalı yangın kapısı emniyet kilidi, 2 turlu dönerli yangın kapısı emniyet kilidi, kale emniyet kilidi

Kale 3 Turlu ve 4 Turlu Yangın Kapısı Emniyet Kilidi : Bu kilit çeşidimizde çelik kilit mekanizması pervazın içerisine derin bir şekilde girer ve kapınızın kastırılarak açılmasını önler.

kale 3 turlu yangın kapısı emniyet kilidi, kale 4 turlu yangın kapısı emniyet kilidi, yangın kapınızı güçlendirin, yangın kapısı güçlendirme, yangın kapısı kilidi, yangın kapısı tamir fiyatları

kale 3 turlu yangın kapısı emniyet kilidi, kale 4 turlu yangın kapısı emniyet kilidi, yangın kapınızı güçlendirin, yangın kapısı güçlendirme, yangın kapısı kilidi, yangın kapısı tamir fiyatları

Videolarımız

Sizin İçin Seçtiğimiz Videolarımızı İzlemeden Karar Vermeyin…

4 Yorum
  1. Fatma Hanım 3 sene önce

    Çok Başarılı Bir Firma gerçekten Tolga Usta Bize Yardımcı Oldu Güleryüzlü Çok titiz bir İşçilik yaptı

  2. çilem uysal 3 sene önce

    Tolga Usta Ya çok teşekkür Ederiz Hemem Yangın Kapımızı Hemde Kale kapı güvence altına Aldığı için Vermiş olduğu Bilgilerden Dolayı

  3. Kaan bey 3 sene önce

    Tolga ustaya cok teşekkür ederim hem bilgi hemde sanat kar bir kisi cilingir merkezi cok memnum kaldik saolun

Bir Cevap Bırakın

Bu Site © Ümit Muratoğlu İmzası Taşımaktadır. (0532 ) 670 58 56

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?