Yangın Kapısı Emniyet Kilidi 

Çilingir Merkezi firması olarak tüm İstanbul’a mobil servis avantajıyla çelik kapı tamiri, apartman kapısı tamiri, bina kapısı tamiri gibi birçok alanda da hizmet vermektedir. Yangın kapısı emniyet kilidi yangın kapısının güvenlik merkezini oluşturan bir parçasıdır.  Yangın kapısı olası durumlarda acil çıkışı olarak kullanılan kapıdır.  Hastanelerde, apartmanlarda ve okullarda yangın çıkışı olarak kullanılır.  Ne var ki kilit sistemi bozulduğunda güvenlik tamamen kaybolmuş oluyor. Hırsızların rahatça girmesine sebebiyet veriyor. Bundan dolayı düzenli bakımı ve bozulduğunda tamiri yapılması gerekir.  Yangın kilitlerinden sorumlu kişiler çilingircilerdir. İstediğiniz şekilde kilidi size uygun fiyatlarla güvenliğinizi sağlar. Bu konularda hizmet almak isterseniz bizlere Tıkla Ara Butonundan ulaşabilirsiniz.

Yangın Kapısı Kilidi 

Yangın kapısı kilidi yangın çıktığı vakit yangın kapısından dikkatli bir şekilde çıktıktan sonra kapıyı kapattığın anda yangının çıkışını engelleyecek şekilde kilitlemesine yangın kilidi adı verilir. Böylelikle siz daha rahat bir şekilde dışarıya çıkabilirsiniz. Kapı kilidinin diğer bir avantajı ise dumanları da dışarıya salmamasıdır. Hem güvenliği hem de insan sağlığını tehdit edecek her duruma engel olmayı sağlar.  Yangın kapısı kilitlerini düzgün montaj edilmesi ve arızalandığı zaman muhakkak tamir edilmesi gereklidir. Bu konularda hizmet almak isterseniz bizlere Tıkla Ara Butonundan ulaşabilirsiniz.

Yangın Kapısı Emniyet Mili 

Yangın kapısı emniyet mili  yangın kapısının en önemli parçalarını oluşturduğu yerdir. Hırsızlar normal kilidini açsa dahi mili açamadığı için hem can güvenliğinizi hem de mal güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz. Montaj sırasında kilidi yaptıktan sonra yukarı ve aşağı olarak iki addet çember şeklindeki anahtarları takılıyor. Buradaki mil denilen olay ise uzun ve kalın vidadan oluşan mekanizmadır. İki tane yerleştirildiği zaman kapının açılmamasını engellenmiş oluyor.

Yangın Kapısı Emniyet Sürgüsü 

Yangın kapısı emniyet sürgüsü  yangın kapılarına takılan bir diğer kilit sistemidir. Miller kadar güvenli olmasa da çok sık kullanılan bir kilittir.  Kapı kilidini mili ve sürgülüyü taktıktan sonra hiçbir hırsız açamaz hale geliyor. Güvenliğinizi daha güvenli hale getiriyor. Fazla güvenli olmamasının sebebi ise yangın kapılarının iç kısımları kalın sacdan yapılır. Sürgü montaj sırasında saca tam bağlantı kuramadığı için kapının kolay açılmasına neden olacaktır.

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi Fiyatları 

Yangın kapısı emniyet kilidi fiyatları kullanılacak emniyet kilitlerine göre farklılık gösterir.  Ayrıca kilit sistemlerinde marka çok önemlidir. Alırken mutlaka güvenliğinizi düşünerek almanız gerekir. En uygun kilit sürmeli kilitlerdir.  Diğeri ise mildir.  Emniyet kilitlerini alırken mutlaka parasına değil kalitesine bakarak almanızı can ve mal kaybınızın önüne geçmiş olacaktır. Bu konularda hizmet almak isterseniz bizlere Tıkla Ara Butonundan ulaşabilirsiniz.

Yangın Kapısı Güvenlik Kilidi 

Yangın kapısı güvenlik kilidi günümüzde en çok tercih edilen güvenlik kilitleri arasında yerini aldı. Yeni düzenlerle ve tasarımlarla birçok kişinin ilgi odağı oldu. Yangın kapısının güvenlik kilitlerinin kalitesi önemli olduğu kadarıyla doğru montaj yapılması da bir hayli önemlidir. Dikkatli bir şekilde yapıldığı takdirde daha güvenli olması sağlanır. Bundan dolayı kilit yaptıracağınız firmanın kaliteli hizmet sunması gerekir.

Yangın Merdiveni Kapısı Kilidi 

Yangın merdiveni kapısı kilidi alırken mutlaka kalitesine bakmanız gerekir. Milleri ve kilit mekanizması en ufak darbede kendini bırakmaması lazımdır. Böylelikle hırsızlar ne kadar uğraşsa da kıramayacağından can ve mal kaybına uğramazsınız. Seçtiğiniz kilidin mutlaka içerden açılışı olan kapı kilitlerini seçin. Böylelikle yabancı kişilerin açmasına engel olmuş olursunuz. Çift yönlü olmamasına dikkat edin. Garanti kapsamında olması en ufak arızada çilingir tarafından ücretsiz olarak değişim yapmasını sağlar.

Yangın Kapısı Kilit Takma 

Yangın kapısı kilit takma  işlemi özen ve dikkat ister.  Yangın kapısının iç kısmına iki adet ve iki üst olmak üzere dört adet delik açılır.  Anahtarın girecek yerini elips şeklinde iki tarafında kesim işlemi uygulanır.  Kesildikten sonra temizleme işlemine geçirilir. Daha sonra kilitlerin iç iskeleti takılır. Kilidin ön kısmının montajını yapmak için ölçümleri aldıktan sonra yine vidaları gelecek şekilde delikler açılır. Dış kilit mekanizmasını taktıktan işlem bitmiş oldu. Daha güvenli olması için ise milleri daha sonra sürgüleri takılır.

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi İletişim

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi konusunda hizmet almak isterseniz bizlere Tıkla Ara Butonundan ulaşabilirsiniz.

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi son zamanlarda hırsızlar için en cazip yer olarak belirlenmiş olup kolayca açılmaktadır.  Çoğunluğu evinizin yatak odasına açılan yangın kapınızın ne kadar güvende olduğunu hiç düşündünüz mü? Yapılış amacı yangın olması durumunda kolayca açılarak ev sakinlerinin kaçması olan yangın kapıları, amacına uygun olarak üzerilerinde kolay açılabilir, çok basit bir kilit sistemi taşırlar.  Bunu bilen hırsızlar eve girmek istediklerinde ilk tercihleri kolay açılabilen yangın kapıları olmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi bu üzücü olaylara karşı önlem almanızı önermekteyiz. Hırsızlara fırsat vermenden yangın kapınıza mutlaka emniyet kilidi taktırmalısınız.

Neden Hırsız Yangın Kapısı Seçer ?

Kentsel Dönüşüm Sayesinde Yenilen Binalar Çelik Kapıları Sağlam Ve Kaliteli Olduğu İçin Yangın Kapısının Tek Küçük bir dil olarak adlandırdığımız kilit sistemi Çok basit bir manevra ile Açılmaktır. Bunu engellemek için bir kaç çeşit kilit takıyoruz. Yangın merdiveni emniyet kilidi Kale Kancalı Kilit – Monoblok Alarmlı Kilit – Dönerek Kilitlenen kilit bunun gibi hırsıza karşı önlemler almaya çalışıyoruz. Yangın Kapısı Emniyet Kilidi  Yeni binaların yangın kapıları küçük kilitleme diliyle büyük emniyet zaafı oluşturmaktadır. Hırsızların bu son keşfine karşı, sizde emniyet kilidi taktırarak kapınızı güvenle kilitleyebilirsiniz. Örnek uygulamalardan bazılarını yanda görebilirsiniz. Yangın Kapısı Emniyet kilidi sistemleri hakkında sorularınız ve daha detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Acil çıkış kapısı levhası Yangın kapısı üzerinde dikkat çekmek için kullanılan levha’dır. Acil çıkış gerektiği anda çıkış işlemlerini kolaylaştırmak için kullanılır. İstanbul Anadolu Yakasında Hizmet sunmaktayız. Özellikle Elit Semtlerde son zamanlarda yaşanan hırsızlıkların temelinde Yangın Kapılarına zorlayarak girilen hırsızlıklar yaşandığı gözlenmektedir. Özellikle yaşam standartları yüksek olan semtlerde sıklıkla yaşanan bu hırsızlıklarda Yangın Kapısında bulunan tek tip dar dili, levye yardımı ile zorlanması ile çok basit bir şekilde açılıp içeriye girilebiliyor ve dahası huzur içinde zevkle kurduğunuz yuvanızda istenilmeyen kötü sürprizlerle karşılaşıyorsunuz. Bu makalemizde Yangın Kapılarına nasıl önlemler alacağımızın tespitini yapıp siz değerli müşterilerimize belirli önerilerde bulunacağız.

Kullandığımız Kilit Çeşitleri

Çift Taraflı Yangın Kapısı Kilidi : Kapının 2 tarafında da pervazın içerisine giren kilit sistemi kapınızı kastırılarak açılmalara karşı korur. Emniyet kayıtlarına göre hırsızların en çok kullandığı kapı açma yöntemi levye ile kapı açmaktır. Çift taraflı yangın kapısı emniyet kilidi kullandığınızda kapınız sağ ve sol taraflarından çelik kilit sistemi ile pervazınızın içerisine girer. Bir kastırma girişimi olduğunda iki yanından da çelik tırnaklarla tutunan kapınız açılmaz ve evinizin güvenliğini korur.

çift taraflı yangın kapısı emniyet kilidi, yangın kapısı tamiri, yangın kapısı güçlendirme, yangın kapısı tamiri fiyatları

Kale 2 Turlu Dönerli Yangın Kapısı Kilidi : Bu kilit çeşidinde, çelik dişler pervaza girmekle kalmaz, tırnaklı yapılarıyla yangın kapınızın kasaya sıkı sıkıya tutunmasını sağlar.
kancalı yangın kapısı emniyet kilidi, 2 turlu dönerli yangın kapısı emniyet kilidi, kale emniyet kilidi

kancalı yangın kapısı emniyet kilidi, 2 turlu dönerli yangın kapısı emniyet kilidi, kale emniyet kilidi

Kale 3 Turlu ve 4 Turlu Yangın Kapısı Kilidi : Bu kilit çeşidimizde çelik kilit mekanizması pervazın içerisine derin bir şekilde girer ve kapınızın kastırılarak açılmasını önler.
kale 3 turlu yangın kapısı emniyet kilidi, kale 4 turlu yangın kapısı emniyet kilidi, yangın kapınızı güçlendirin, yangın kapısı güçlendirme, yangın kapısı kilidi, yangın kapısı tamir fiyatları

kale 3 turlu yangın kapısı emniyet kilidi, kale 4 turlu yangın kapısı emniyet kilidi, yangın kapınızı güçlendirin, yangın kapısı güçlendirme, yangın kapısı kilidi, yangın kapısı tamir fiyatları

Videolarımız

Sizin İçin Seçtiğimiz Videolarımızı İzlemeden Karar Vermeyin…

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

Bu Site © Ümit Muratoğlu İmzası Taşımaktadır. (0532 ) 670 58 56

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?