Fiyatlarımız

Özel Günler Ve Saat Kapıya Göre Değişmektedir.

Lüften Bilgi Alın ! 

Tıkla Arasın Garantili Servis

Hizmet09:00 / 17:00 (Mesai)17:00 / 21.00 (Akşam)21:00 / 09:00 (Gece)
Ahşap Kapı Açma Ücreti300 TL – 500 TL300 TL – 600TL400 TL – 750 TL
Çelik Çekili Kapı Açma Ücreti300 TL – 500 TL300 TL – 600TL400 TL – 750 TL
Kilitli Kapı Açma Ücreti300 TL – 500 TL300 TL – 500 TL400 TL – 750 TL
Kilit Değişimi Ücreti300 TL + Kilit Ücreti300 TL + Kilit Ücreti400 TL + Kilit Ücreti
Kasa Açma Ücreti750TL – 2500TL750TL – 2500TL1500 TL – 4000TL
Oto Çilingir Açma Ücreti500 TL – 1250TL500TL – 1250TL750 TL – 2000TL
Çelik Kapı Tamiri Ücreti500 TL – 2000TL500 TL – 2000TL800 TL – 3000TL
Çilingir Fiyatları

Çilingir Merkezi

Anahtarcılar ve Çilingirler Odası’na

Üyedir. 

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı cilingir-fiyatlari.jpg

Çilingir Fiyatları Malzeme ve Servis Ücreti olmak üzere 2 kalemden oluşur. Kapı türü, gün ve saate göre değişiklik gösterebilmektedir. Lütfen Garantili Servis numaralı telefonu arayarak bilgi alınız.

Çilingir Fiyatları listesinde 2021 yılı anahtarcılar ve çilingirler odası ücret tarifesine uygun hizmet bedelleri yer almaktadır. Çilingir Merkezi’ni tercih ettiğinizde kapıda asla süprizle karşılaşmazsınız. Bizi aradığınızda destek ekibimiz konumunuzu ve sorununuzu öğrendikten sonra size net bir çilingir fiyatı belirtir. Kapının özelliklerinde bir değişiklik olmadığı taktirde (özel kart koruyuculu kapı vb) sorunsuz bir şekilde çilingir ustamız kapınıza veya kilidinize zarar vermeden kapınızı açacaktır.

Çekili Kapı Açma Fiyatı

Anahtarı evde unuttuğunuzda veya anahtarı kapının arkasında unuttuğunuzda kapı kilitlenmeden çekili kalır. Ama maalesef sizde evin dışında kalırsınız. Anahtar kapının arkasında unutulduysa yedek anahtarınız olsa bile kapıyı açamazsınız. Bu tür durumlarda iyi bir çilingire ihtiyacınız olur. Peki çilingir çekili kapıyı ne kadara açar?

Çekili Kapı Açma Fiyatı : Gündüz 100 TL ile 150 TL Gece 150 TL – 250 TL arasında değişmektedir. Çilingiri çağırdığınız gün ve saat bulunduğunuz konuma göre değişiklik göstermektedir. Lütfen arayıp ayrıntılı bilgi alın.

Kilitli Kapı Açma Fiyatı

Sabah kilitlediğiniz ev kapınızın anahtarını akşam eve geldiğinizde ofiste unuttuğunuzu farkedebilirsiniz. Anahtarınızı yolda düşürebilir, kaybedebilirsiniz. Kapıyı açmaya çalışırken anahtarı kırabilirsiniz. Bu tür durumlarda kilitli kalan kapınızı açacak usta bir çilingire ihtiyacınız olacaktır. Peki Dudullu Kilitli kapı açma ücreti ne kadar? Çilingir kilitli kapıyı ne kadara açar? Bu sorularınızın net cevaplarını vermeye çalışacağız.

Kilitli Kapı Açma Ücreti : 120 TL – 250 TL Servis Ücreti + Malzeme Ücretidir. Alınan Servis ücreti kapının kilit mekanizması ve rozet sistemine göre değişiklik göstermektedir. Kilitli kapınız maymuncukla veya kırılarak açılmak zorundadır. Bu durumda kilit değişimi yaptırmanız gerekir. Aşağıda Bakırköy Kilit Değişimi Fiyatları hakkında detaylı bilgi almış olacaksınız.

Kilit Değişimi Fiyatı

Yeni taşındığınız evinizin anahtarının sizden önce kaç kişide olduğunu bilemezsiniz. Anahtarınızı teslim ettiğiniz yardımcı, çocuk bakıcısı işten ayrıldığında rahatsız olabilirsiniz. Bu tür durumlarda veya evinizin güvenliğini arttırmak istediğinizde evinizin kilidini değiştirmek isteyebilirsiniz. Peki Dudullu Kilit değişimi ücreti ne kadar? Çilingir evimin kilinidini ne kadara değiştirir? Bu sorularınızın net cevaplarını vermeye çalışacağız.

Kilit Değişimi Ücreti : 150 TL Servis Ücreti + Kilit Ücretidir.

Peki Kilit Fiyatları Ne Kadar ?

Kilit Fiyatları 150 TL’den başlamaktadır. Marka ve Modele göre değişim göstermektedir. Ustamızın yanında genellikle tüm kilit modelleri bulunmaktadır. Ustamız size kilit özelliklerini anlatır. Hangi marka ve modeli seçerseniz kapınıza o kilidi uygular. En çok tercih edilen kilit markaları : Kale Kilit, Multlock Kilit, Kaba Kilit, Yuma Kilit…

Çilingir Merkezi

Anahtarcılar ve Çilingirler Odası’na Kayıtlı

Resmi Üyedir. 

Çilingir Çağırıldığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çilingir konusunda her firmaya güvenmemek gerekmektedir. Çünkü bazı merdiven altı firmalar, hizmetlerini kötüye kullanabilir ve asla güvenilir değildirler. Çilingir hizmeti almadan önce mutlaka şu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir:

  • Firmanın anahtarcılar ve çilingirciler odasına kayıt olmasına dikkat etmek şarttır. Çünkü bu şekilde firmanın merdiven altı bir firma olmadığını öğrenebilir ve güvenebilirsiniz.
  • Çilingirci geldiği zaman mutlaka ona kimliğini sormanız gerekmektedir.
  • Çilingircinin mutlaka kalfalık ve ustalık belgesinin olması şarttır.
  • Firmanın sabit bir iş yeri adresi olması gerekmektedir.

Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

Bu Site © Ümit Muratoğlu İmzası Taşımaktadır. (0532 ) 670 58 56

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?