Master Kilit Sistemi – Pas Kilit Sistemi

PAS SİSTEM nedir?

Pas sistem ve Master sistem bir birinden bağımsız ayrı sistemlerdir. Pas sistem genel olarak bir anahtarla çoklu kilit açılabilme sistemidir. Bu sistem belli başlı firmalarda daha farklı olarak yine bir anahtarla ev,iş yeri,asma kilit,ofis kapısı,depo,özel arşiv odaları,ofis dolapları,çekmece gibi pek çok kilidinizi tek anahtarla açabilme özelliğine pas sistem denir.

MASTER SİSTEM nedir ?

Master sistemde ise yine pas sistemde olduğu gibi tek anahtarla çoklu açma yepabilmenin yanı sıra yetkilendirilen anahtarların yetkili oldukları yerlerden bir başka yeri açmaları için yapılır yetkisi olamayan diğer kilitli oda,dolap,depo (v.s)gibi yerleri açmaları mümkün değildir. Bu düzen üzere çalışan sistemede master veya general sistem denir.

Master Pas Kilit Sistemleri

Tek Anahtarla Çoklu Kapı Açma Sistemi

Master Pas Kilit Sistemi Bu konuda aslına bakılırsa birçok farklı örnek verilmesi mümkündür. Bunlar içerisinde örneğin ofisi temizleyecek olan kişiler ofis kapısını ve çay ocağını açarken diğer kapıları açamayacak bir sistem geliştirilebilir. Aynı zamanda büro çalışanlarının yine bu çay ocağı ile birlikte arzu ettiğiniz farklı yerleri açamayacak, yalnızca kendi bürosuna girecek bir sistem kapsamında da özel kombinasyon anahtar sistemleri, firmamız çatısı altında sizleri projesine bir hizmet kapsamında sunulmaktadır. Bu özel alt kademe anahtar kombinasyonunu sizlere özel bir şekilde tasarlayarak, ikili çözümlerinde kafa karışıklığını ortadan kaldırırken aynı zamanda güven açısından da gönül rahatlığı içerisinde kapınızı kilitlemenize olanak sunmaktayız. Bu konuda siz isteyin biz tamamen en iyi şekilde gerçekleştirelim. Bu son teknoloji özel sistemleri firmamız kapsamında güven içerisinde elde edebilirsiniz.

Tek Anahtar Sistemi Kapsamında Özel Bir Seçenek

Çok Kullanışlı Olan Master Kilit Sistemi Yalnızca tek bir anahtar sistemi ile birlikte ofisinizdeki ya da evlerinizdeki tüm farklı odaların Otellerin Okulların Yetki odaların rahatlıkla açılmasına imkan sunmaktayız. Bu sayede çok fazla anahtarı taşımak yerine tek bir anahtar taşırken, ayrıca başkalarının istemediğiniz yerlere girmesini önlem alabilirsiniz. Bu yepyeni master pas kilit yapımı seçeneği kapsamında, özellikle iş yerleri büyük bir güvence altına girmekte ve yalnızca sizin sahip olduğunuz bir sistem dahilinde evinize rahatça gitmenize olanak vermektedir. Farklı kademeler kapsamında yapılan bu sistem sayesinde siz tek bir anahtar ile bütün kapıları açarken, çalışanlarınızın istedikleri farklı kapıları açması adına da kişisel tercihleriniz eşliğinde özel bir sistem gerçekleştirmekteyiz. Aynı Zaman Kapıların Elektronik Kilit Sistemi İle Tek Anahtar Sistemi Cevirebiliriz.

Profesyonel Hizmet Alın

Çilingir Merkezi Müşteri memnuniyetinin her daim ön plana aldığımız çalışmalarımız altında, sizlere tamamen profesyonel bir hizmet sunmaktan gurur duyarız. Ayrıca gerçekleştirdiğimiz bu özel master pas kilit sistemi kapsamında, işlemlerimizi tamamladıktan sonra ileriki dönemler içinde periyodik olarak her türlü teknik servis hizmetini 7/24 sunmaktayız. Otellerde Okullarda Şirketlerde Bugüne dek gerçekleştirdiğimiz projeler dahilinde sağlam referanslara sahip olarak sizlere de ayrı bir güven sağlamaktayız. Yalnızca tek bir kilit sistemi ile birlikte arzu ettiğiniz tüm farklı kapıları rahatlıkla açmanıza olanak tanıyan bu sistemi, sektörün lideri olarak çok uygun fiyatlar altında hemen bizden elde edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için hemen iletişim kurmanız yeterlidir.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

Bu Site © Ümit Muratoğlu İmzası Taşımaktadır. (0532 ) 670 58 56

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?