Oto Çilingir Fiyatları Malzeme ve Servis Ücreti olmak üzere 2 kalemden oluşur. Kapı türü, gün ve saate göre değişiklik gösterebilmektedir. Lütfen 0533 516 86 90 numaralı telefonu arayarak bilgi alınız.

Oto Çilingir Fiyatları

Hizmet09:00 / 17:00 (Mesai)17:00 / 21.00 (Akşam)21:00 / 09:00 (Gece)
Oto Çilingir Fiyatları200 TL – 750 TL250 TL – 800 TL350 TL – 1250 TL

Oto Çilingir Fiyatları Ücret Tarifesi

Oto Çilingir Kapısı Açma Fiyatı

Oto Çilingir unuttuğunuzda veya anahtarı koltuk yada barajta unuttuğunuzda kapı kilitlenmeden çekili kalır. Ama maalesef sizde Otomobil dışında kalırsınız. Anahtar kapının arkasında unutulduysa yedek anahtarınız olsa bile kapıyı açamazsınız. Bu tür durumlarda iyi bir çilingire ihtiyacınız olur. Peki çilingir çekili kapıyı ne kadara açar?

Oto Zararsız Kapı Açma Fiyatı : Gündüz 200 TL ile 350 TL Gece 250 TL – 350 TL arasında değişmektedir. Çilingiri çağırdığınız gün ve saat bulunduğunuz konuma göre değişiklik göstermektedir. Lütfen arayıp ayrıntılı bilgi alın.

Oto Çilingir Fiyatları
Oto Çilingir Fiyatları

Oto Kilitli Kapı Açma Fiyatı

Sabah kilitlediğiniz ev kapınızın anahtarını akşam eve geldiğinizde ofiste unuttuğunuzu farkedebilirsiniz. Anahtarınızı yolda düşürebilir, kaybedebilirsiniz. Kapıyı açmaya çalışırken anahtarı kırabilirsiniz. Bu tür durumlarda kilitli kalan kapınızı açacak usta bir çilingire ihtiyacınız olacaktır. Peki Zeytinburnu Kilitli kapı açma ücreti ne kadar? Çilingir kilitli kapıyı ne kadara açar? Bu sorularınızın net cevaplarını vermeye çalışacağız.

Oto Kapısı Kilitli Kapı Açma Ücreti : 200 TL – 1200 TL Servis Ücreti. Alınan Servis ücreti kapının kilit mekanizması ve rozet sistemine göre değişiklik göstermektedir. Kilitli kapınız maymuncukla veya kırılarak açılmak zorundadır. Bu durumda kilit değişimi yaptırmanız gerekir. Aşağıda Bakırköy Kilit Değişimi Fiyatları hakkında detaylı bilgi almış olacaksınız.

Oto Kapısı AçmaFiyatı

Yeni taşındığınız evinizin anahtarının sizden önce kaç kişide olduğunu bilemezsiniz. Anahtarınızı teslim ettiğiniz yardımcı, çocuk bakıcısı işten ayrıldığında rahatsız olabilirsiniz. Bu tür durumlarda veya evinizin güvenliğini arttırmak istediğinizde evinizin kilidini değiştirmek isteyebilirsiniz. Peki Zeytinburnu Kilit değişimi ücreti ne kadar? Çilingir evimin kilinidini ne kadara değiştirir? Bu sorularınızın net cevaplarını vermeye çalışacağız.

Oto Kapısı Açma Ücreti : 200 TL Servis Ücreti İle 1200 TL Arasıdır.

Peki Oto Çilingir  Fiyatları Ne Kadar ?

Kilit Fiyatları 200 TL’den başlamaktadır. Marka ve Modele göre değişim göstermektedir. Ustamızın yanında genellikle tüm kilit modelleri bulunmaktadır. Ustamız size kilit özelliklerini anlatır. Hangi marka ve modeli seçerseniz kapınıza o kilidi uygular. En çok tercih edilen kilit markaları

Çilingir Merkezi

Anahtarcılar ve Çilingirler Odası’na Kayıtlı

Resmi Üyedir. 

Oto Çilingir Çağırıldığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çilingir konusunda her firmaya güvenmemek gerekmektedir. Çünkü bazı merdiven altı firmalar, hizmetlerini kötüye kullanabilir ve asla güvenilir değildirler. Çilingir hizmeti almadan önce mutlaka şu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir:

  • Firmanın anahtarcılar ve çilingirciler odasına kayıt olmasına dikkat etmek şarttır. Çünkü bu şekilde firmanın merdiven altı bir firma olmadığını öğrenebilir ve güvenebilirsiniz.
  • Çilingirci geldiği zaman mutlaka ona kimliğini sormanız gerekmektedir.
  • Çilingircinin mutlaka kalfalık ve ustalık belgesinin olması şarttır.
  • Firmanın sabit bir iş yeri adresi olması gerekmektedir.

Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

Bu Site © Ümit Muratoğlu İmzası Taşımaktadır. (0532 ) 670 58 56

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?