İzmir Çilingir – Çilingir Merkezi

Çilingir Merkezi, sizlerin kilit ve kapıda yaşadığınız sorunları çözmek için İstanbul’da hizmet vermektedir. Anahtarı kaybolmuş ya da kilitli kalmış kapıları maymuncuk kullanarak açan, bozulmuş olan kilitleri onaran, bunların montajını yapan kişiye çilingir denmektedir. İzmir Çilingir Hizmetinden faydalanmak için +90 533 516 86 90 numaralı telefondan bize 7 / 24 ulaşabilirsiniz. Çilingir Merkezi, başınıza gelen sıkıntılı kilit olaylarında direkt olarak sizlere hizmet sunmaktadır. İzmir çilingir olarak rüzgardan ötürü kapı çarpması, arkada anahtar unutma, anahtar kaybetme ve kilidin bozulması gibi durumlarda size destek olmaktadır. Maalesef bu tür olaylar da sıklıkla başımıza gelebilmektedir. Bizler firma olarak sizlere en hızlı ve en uygun fiyatlı çilingir hizmetini sunuyoruz. Herhangi bir sorun yaşadığınız zaman anında bize ulaşabilir ve sorununuzu çözebilirsiniz.

İzmir Çilingir
İzmir Çilingir

İzmir Çilingir Hizmetleri

İzmir çilingir, sizlere 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Başınıza gelebilecek her türlü kapı kilit sorunlarına anında çözüm önerileri üreterek, bütçenize de zarar vermeden işlerinizi halletmektedir. Çilingir hizmetleri sayesinde profesyonel kadro ile kapı ve kilidinize zarar vermeden tüm sorunları çözmekteyiz. Kadromuz alanında uzman olduğu için her türlü kilit probleminde hızlı bir biçimde yanınızda olmakta ve temiz işçilik ile sorununuzu çok kısa bir süre içerisinde de gidermektedir. Eğer sizler de bu şekilde zor bir durumda kalırsanız firmamıza güvenebilir ve bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. İzmir çilingir olarak firmamız oda kayıtlıdır ve fiyat tarifeleri de her bütçeye uygundur. İzmirde Çilingir Hizmetinden faydalanmak için +90 533 516 86 90 numaralı telefondan bize 7 / 24 ulaşabilirsiniz.

Firmamız çelik kapılarınızdaki şu gibi sorunlarda da sizlere hizmet sunmaktadır:

 • Anahtarı kaybetmek ya da unutmak durumunda çilingir hizmetleri,
 • Kapı kilidinin bozulması,
 • Anahtarın kilit içerisinde kırılması,
 • Kilitlerin bakımsız kalması sonucunda arızalanması,
 • Çelik kapınıza levye savar montajı yapılması,
 • Çelik kapının düşmesi,
 • Çelik kapı ve kilit ayarları,
 • Kapınızın çelik profiller kullanılmak suretiyle güçlendirilmesi
 • Kapınızın yıllık bakımlarının ve ayarlarının yapılması
 • Kapınızın kilit göbeği değişimi,
 • Kapı alarmı satışı ve montajı,
 • Kapılarınıza emniyet kilidi satışı ve montajı,
 • Çelik kapıların daha güvenilir bir hale getirilmesi.

Eğer sizler de yukarıda bahsi geçen sıkıntıları yaşıyor ve yıllık bakım hizmetleri almak istiyorsanız firmamıza bir telefon açmanız yeterlidir. Profesyonel ekibimiz ile sorunlarınıza anında çözüm üreterek, çilingirci İzmir hizmetleri sunmaktadır.

Çilingir Çağırıldığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

İzmir çilingir konusunda her firmaya güvenmemek gerekmektedir. Çünkü bazı merdiven altı firmalar, hizmetlerini kötüye kullanabilir ve asla güvenilir değildirler. Çilingir hizmeti almadan önce mutlaka şu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir:

 • Firmanın anahtarcılar ve çilingirciler odasına kayıt olmasına dikkat etmek şarttır. Çünkü bu şekilde firmanın merdiven altı bir firma olmadığını öğrenebilir ve güvenebilirsiniz.
 • Çilingirci geldiği zaman mutlaka ona kimliğini sormanız gerekmektedir.
 • Çilingircinin mutlaka kalfalık ve ustalık belgesinin olması şarttır.
 • Firmanın sabit bir iş yeri adresi olması gerekmektedir.

Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

08:00 / 08:00 Arası [ Gündüz ]Fiyat Listesi00:00 / 07:00 Arası [ Gece ]Fiyat Listesi
Kapı açma100 ₺ arası 200 tlKapı açma150 ₺ arası 250 tl
Kilit değiştirme120 ₺ + MalzemeKilit değiştirme170 ₺ + Malzeme

İzmir Çilingir İletişim

İzmir Çilingir Hizmetinden faydalanmak için +90 533 516 8690 numaralı telefondan bize 7 / 24 ulaşabilirsiniz.

İzmir Oto Çilingir

Çilingir Merkezi olarak sizlere sadece çilingir konusunda aynı zamanda otomabilleriniz için de oto çilingir hizmeti sunmaktadır. Araçlarınızın da evleriniz gibi sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Aynı hassasiyeti biz de göstererek bizlere ulaşan müşterilerimize üst düzey kalitede hizmet vererek araçlarının kapılarını açıyoruz. Bizlere +90 533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşarak randevu alabilirsiniz. Mobil ekibimiz bu randevu doğrultusunda aracınızın olduğu yere gelerek araç kapılarını açar.

"<yoastmark

Oto çilingir hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz. Zaman zaman herkes arabasının içinde anahtarı unutabilir veya bir şekilde arabanınızın kapıları kapanıp kitlenebilir. Hatta tecrübelerimize dayanarak küçük çocuğu olan ailelerin bu sorunla daha çok yüz yüze kaldığını söylebiliriz. Oto çilingir hizmeti için firmamız yıllardır İstanbul ilinin birçok ilçesine mobil ekip avantajıyla hizmet götürmektedir. Araçlarınızın yanına en kısa sürede giderek kapılarını açar ve siz de aracınıza kavuşmuş olursunuz.

İzmir Oto Çilingir Hizmeti

Çilingir hizmeti konusunda her firmayla çalışmanızı asla önermiyoruz. Çünkü bu oto çilingir konusu hem tecrübe hem de hassasiyet istemektedir. Biz güvenli kadromuz hizmet garantili ürünlerimizle sizlere hizmet sunuyoruz. Birçok anahtarcının yarıda bıraktığı veya yetersizlik yüzünden beceremediği oto anahtar ve oto çilingir konusunda firmamız profesyonel olarak hizmet yürütmektedir. Aracın size ait olduğu belgeleri gelen ekibimize göstererek Otomobilinizin kapısını açtırabilirsiniz.

Oto Çilingir Hizmeti haricinde çilingir hizmeti de almak istiyorsanız bizlere +90 533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bir çilingir firmasında ve çilingir ustasında şu özellikleri aramanız gerekmektedir:

 • Mutlaka oda kaydı olmalıdır.
 • Belirli bir adresi olmalıdır.
 • Ustalık ve kalfalık belgesi olmalıdır.
 • Kimlik sorulduğu zaman direkt olarak göstermelidir.
 • Dikkatli ve sabırlı olmalıdır.
 • Sabıka kaydı olmamalıdır.
 • Sorumluluk sahibi olmalıdır.
 • Sorunlara hızlı bir biçimde çözüm önerisi üretmelidir.
 • Herhangi bir sağlık veya görme sorunu olmamalıdır.
 • Ellerini ve parmaklarını iyi bir şekilde kullanabilmelidir.

İzmir Oto Çilingir İletişim

Oto Çilingir, Oto Kapı Açma işlemleri için firmamıza +90 533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşabilir veya aynı numara üzerinden WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır çilingir hizmeti veren firmamız sizleri yarı yolda bırakmayarak araçlarınız ve otomobilleriniz için de oto çilingir hizmeti sunuyor. Bizlere her zaman istediğiniz saatte ulaşarak aracınıza ulaşamama sorununuz konusunda yardım alabilirsiniz. Ruhsat Sahiplerinin bize başvurması sonrasında ekibimiz size gelerek otomobillerinizin kapısını uzman ekibimizle birlikte açar. Herhangi bir şekilde araç sahibinin izni olmadan bizden araç çilingir hizmeti talep etmeyiniz.

İzmir Kasa Çilingir

Çilingir Merkezi olarak çelik kasa çilingir hizmetimizle tüm İstanbul’a Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında 7 Gün 24 Saat çilingir servisi vardır. Telefon ile bizi aradığınızda acil ve hızlı bir şekilde size mobil ekiplerimiz sayesinde ulaşırız. Kasa kilidi sorununuza çözüm bulmak için +90 533 516 86 90 numaralı telefondan bizi hemen arayın. Herhangi bir marka veya model ayırt etmeden çelik kasa çilingir hizmeti sunuyoruz. Kasaların anahtarlarının kırılması, şifrelerinin unutulması yada hasarlı kasalarınızın kilit düzeneklerinin yetkili ve belgeli güvenilir kasa çilingirleri sayesinde en kısa sürede açılır. Bu alanda kasa ve kasa kilit değişimi çilingir olarak dijital çelik elektronik kasa veya banka kasası gibi açamadığımız kilitli kasa yoktur.

kasa çilingir
kasa çilingir

İzmir Kasa Çilingir Hizmeti

Günün her saati ve haftanın her günü kasa çilingir hizmetimizle Çilingir Merkezi kalitesiyle bir telefon uzağınızdayız. Bizlere +90 533 516 86 90 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Çilingir merkezine ulaşmanızdan dakikalar sonra çilingir konusunda uzman ekibimiz sorununuzu çözecektir. Kasanızın marka ve modeli belirlendikten sonra dijital kasa, elektronik kasa, dijital kasa. En uygun yöntem belirlenerek sizlere profesyonel ustalık ile çözüm üretiriz. Hizmetimiz kaliteli ürünlerimiz ile çilingir işlemi kapsamında kasa çilingir ile değerlendirilir. Çilingir merkezi çelik kasa anahtarı,  yağma şifreli kasa servisi, kasa anahtarı kopyalama ve diğer tüm çelik kasa şifreli şifresiz kasa çeşiti için kasa ve tüm kasa çeşitleri çilingir hizmetleri.

Çilingir merkezi kasa ve tüm kasa modeli çilingir hizmeti ev tipi kasa, ofis tipi kasa, otel kasası, hastane kasaları dahil marka model ayırmadan güvenilir kadrosu ve hizmet garantili ürünleri ile sizlerle. Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız kasa ve çelik kasalarınızda çilingir hizmeti alan müşterilerimizin. Kasa anahtar, şifre değiştirme veya açma ihtiyacını karşılamak amacıyla tam donanımlı bir şekilde müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini Çilingir Merkezi olarak kazanmaya devam etmekteyiz.

İzmir Kasa Çilingir İletişim

+90 533 516 86 90 nolu telefonumuzu siz de kaydedin. Bunun yanı sıra kilitli dolap ve çekmece şifre değiştirme ve açma hizmetlerimiz için de bizi 7 gün 24 Saat WhatsApp veya telefon yoluyla arayabilirsiniz. Her an her şey başımıza gelebilir. Kasanızın anahtarını bulamazsınız, kaybedersiniz yada çalınma olayları olabilir. Ne zaman isterseniz kasa kilidi açma ve şifre değiştirme açma konusunda hizmet alabilirsiniz. Kasa markanız modeliniz ne olursa olsun tüm kasalara çözüm hizmetleri sunuyor sizleri bu karmaşadan kurtarıyoruz.

İzmir Kilit Değişimi

Kilit değişimi, çilingir firmalarının yapmış olduğu en önemli hizmetlerden birisidir. Olası sıkıntılı durumlarda kilitlerin mutlaka değişmesi gerekmektedir. Çilingir Merkezi Kilit değiştirme hizmetleri de bu konuda sizin yanınızdadır ve kilit göbek değiştirme konusunda sizlere 7 gün 24 saat yardımcı olmaktadır. Kapı kilidi nasıl değiştirilir sorusu müşteriler tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Örneğin yeni bir eve taşındınız ya da kapı kilidiniz arızalandı bu nedenle kapınızın kilit göbek değiştirme hizmetini hemen almak istersiniz. İşte bu noktada firmamız sizlere kilit değişimi hizmetini profesyonel kadrosu ile sunmaktadır. Kilit değiştirme hizmeti için +90 533 516 86 90 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

kilit değişimi
kilit değişimi

Çelik kapı kilitleri hem üstün bir koruma sağlamakta hem de dekoratif yapısı ile herkesin beğenisini kazanmaktadır. Çelik kapılarda bulunan kilitler kaliteye ve markaya göre değişim göstermektedir. Bu nedenle her kapı kilidinin aslında farklı bir değiştirme yöntemi bulunmaktadır. Bu nedenle kapı kilidi değiştirecekseniz; alanında uzman bir firma ile çalışmanız şarttır. Kilit değişimi hizmeti sunan firmamız kilit değişimi konusunda sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Üstelik bu hizmeti sunarken fiyat konusunda da müşterilerini asla zorlamamaktadır.

Kilit Değişimi

Kilit değişimi hizmetini sizlere sunan firmamız, 7 gün 24 saat ulaşılabilir bir durumdadır. Kilit değiştirme hizmeti için +90 533 516 86 90 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kapının rüzgardan kapanması, çocukların ya da evcil hayvanların kapıyı yanlışlıkla kapatması, anahtarın arkada kalması, anahtarın kilit içerisinde kırılması ya da anahtarın kaybolması gibi durumları hemen hemen hepimiz zaman zaman yaşamışızdır. İşte bu noktada firmamız sizlere kapı Kilit göbek değiştirme hizmeti sunmakta ve sorunlarınıza anında çözüm önerileri üretmektedir. Dünya devi birçok marka ile çalışan firmamız sizleri zor durumlardan hızlı bir biçimde kurtarmaktadır. Özellikle dairelere girişlerde sıklıkla kullanılan çelik kapı kilidi, sahip olduğu estetik görünümü ve yüksek güvenliği ile dikkat çekmektedir. Firmamıza da genellikle çelik kapı problemleri ile gelinmektedir. İşte bu noktada firma olarak sizlere çelik kapı kilit değişimi hizmeti sunmaktayız.

Neden Çilingir Merkezi  Kilit Değişimi?

Kilit değişimi konusunda üst düzey bir hizmet sunan firmamız, taşınma, kiracı değişimi, anahtarın unutulması ya da kapı kilidinin bozulması gibi birçok sebeplerle gelen müşterilere çelik kapı göbeği değiştirme  hizmeti sunmaktadır. Bazı durumlarda müşterilerin anahtarın kaybolması ya da kırılması durumlarında kapılarının açılmasına ihtiyaç duymaktadır. İşte bu noktalarda da firmamız kilit göbek değişimi hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Kilit değiştirme hizmeti için +90 533 516 86 90 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir Çelik Kapı Tamiri

İzmir Çelik kapı, saç ve çelik maddeleriyle desteklenerek güçlendirilmiş kapılardır. Dışarıdan zorlamayla imkânsız hale gelen çelik kapıların üretilme amacı, dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı kapının güvenliğinin ve sağlamlığının artırılmasıdır. Günümüzde çelik kapıların kullanımı oranı ahşap ve demir kapılara göre oldukça fazladır. Çok kullanılmasının sebebi olarak güvenli olmasının yanında, estetik açıdan güzel görünmesi de insanlar tarafından tercih edilmesini sağlamıştır. Görünüşü ve güvenliği sebebiyle çok kullanılan çelik kapılar, uzun süreli kullanıldıklarında bazı arızalar meydana gelmektedir. Çelik kapılarda meydana gelen bu arızaların firmalar tarafından tamir edilmesine çelik kapı tamiri denir. Çelik kapı arızaları genel olarak anahtar göbeğiyle ilgilidir.  Anahtar göbeğiyle ilgili sorunların çözümü çilingirler tarafından yapılmaktadır. Çilingir Merkezi firmamız sizlere İzmir Çelik Kapı Tamiri hizmeti sunmaktadır. Bizlere +90 533 516 86 90   numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Üstelik WhatsApp hattımızdan da kapınızın fotoğrafını göndererek fiyat alabilirsiniz.

İzmir Çelik kapı tamiri, günümüzde sıklıkla kullanılan ve müşteriler tarafından tercih edilen çelik kapılarda yaşanan problemleri ortadan kaldırmak için verilen hizmettir. Firmamız da çilingir merkezi hizmetleri kapsamında sizlere en iyi kapı tamiri hizmetini sunmaktadır. Üstelik bu hizmetleri uygun fiyatlar altında yapmakta ve sizi bütçe açısından da asla zorlamamaktadır. Firmamız, İzmir çelik kapı tamiri konusunda müşterilerine her zaman için daha iyi hizmet sunmak düsturu ile hareket etmektedir. Firmamız bünyesinde çalışan titiz, profesyonel, güler yüzlü ve alanında uzman çalışanlarımızın birinci ilkesi her zaman için müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu nedenle de firmamız Çelik Kapı Tamiri hizmetleri konusunda bir numarada bulunmaktadır. Bizleri +90 533 516 86 90  numaralı telefondan arayabilirsiniz.

İzmir Çelik Kapı Tamiri


İzmir Çelik Kapı Tamiri Nedir?

İzmir Çelik Kapı Onarımı

Çelik kapılar, ahşap kapılara göre daha mekanik özelliklere sahiptir. Bu açıdan bakıldığına çelik kapının montajı oldukça önemlidir. Çelik kapının duvara monte edilmesi sırasında dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Çelik kapı ile kasa arasındaki boşluğun 4-5 milimetreden fazla olmaması gerekir. Ayrıca kapının kapı altı mermerinin sağlam bir şekilde sabitlenmesi gerekir. Son olarak çelik kapı kasasındaki en az 5 milimetrelik çelik ile sağlamlaştırılmalıdır. Çelik kapının monte edilmesinden sonra esneme yapmamasına da dikkat edilmelidir.

Düzgün ve sağlam bir şekilde monte edilmesine rağmen çelik kapılar, kullanılmaya başladıktan sonra bazı arızalar yaşayabilir. Anahtarın kilidi açmaması, kapının kapanmaması, altta veya üstte yer alan kilitlerinin çalışmaması gibi sorunlar sebebiyle çelik kapı onarımı yapılmalıdır. İzmir Çelik kapı onarımında, kapı ustalarının en çok rastladığı sorunlardan biri de menteşe arızasıdır. Menteşe arızası sebebiyle kapılarda düşme yaşanabilir.

Çelik kapılarda yaşanan sorunların menteşe kaynaklı olduğunu belirlemek için sorunun ne olduğuna bakmak gerekir. Kapıyı kapatmaya çalıştığımızda tek seferde kapanmıyorsa, kapıyı kilitlerken anahtar zor dönüyorsa ve kapıdan ses geliyorsa sorun menteşeden kaynaklıdır. Bu tür sıkıntılar yaşandığında çelik kapının menteşesi onarılır ve sorun ortadan kaldırılır.

Çelik kapılarda menteşe kaynaklı ya da başka sebeplerden dolayı gelen sorunlar onarıldıktan sonra, arıza yaşanmaya devam edilirse bu sefer çelik kapının yerinden sökülmesi gerekir. Kasasından sökülen çelik kapının kilit merkezleri değiştirerek çelik kapının onarımı yapılır.

İzmir Çelik Kapı Servisi

Çelik kapıların diğer kapı cinslerine göre daha çetrefilli olması, kapıların monte edilmesini daha da zor hale getirmiştir. Monte aşamasındaki bu zorluk çelik kapıların daha çok arızalanmasına yol açmaktadır. Çelik kapılarda meydana arızalar, bakım ve onarım hizmeti veren çilingir firmaları tarafından çözüme kavuşturulur. Çelik kapılarda meydana gelen arızalanmalar birçok sebepten ortaya çıkabilir.

Çelik kapılarda en sık rastlanan sorunlardan biri, çelik kapının birkaç kerede ancak kapanmasıdır. Tek seferde kapanmayan kapıların kapanması için çok sert bir şekilde itilmesi de daha büyük problemlere yol açabilir. Çelik kapıların bakım ve onarımını yapan birçok firma vardır. Halk arasında çilingir olarak bilinen bu firmalar, çelik kapının monte edilmesinden tamirine kadar birçok noktada hizmet sunmaktadır.

Çelik kapıların bakım ve onarım hizmetlerini yapan çilingirler, anlaşmalı olduğu firmalara İzmir çelik kapı servisi ile hizmet sağlamaktadır. Bizlere +90 533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bu servisler, satın alınan çelik kapının en uygun şekilde duvara monte edilmesini sağlarlar. Ayrıca çelik kapının kullanılması sırasında yaşan sorunlardan da servisler sorumludur. Servis hizmetinden ücretiz faydalanmak için kapının garanti kapsamında olması gerekebilir. Aksi takdirde çelik kapı hizmeti veren servisler, yaptıkları hizmet karşılığında belirli bir ücret alacaktır.

Çelik kapıların bakım ve onarımında hizmet veren servisler, vermiş oldukları hizmeti yüksek standart ve uzman personeli vermek durumundadırlar. Aksi takdirde çelik kapıda meydana gelen sorunlar çözülemez ve tekrardan çelik kapı servis hizmetinden faydalanmak gerekebilir.

Çelik kapı hem dekoratif açıdan hem de güvenlik açısından en sık kullanılan kapı çeşitleridir. Zaman zaman bakımsızlıktan bu kapılarda birçok problem ortaya çıkabilmektedir. Firmamız da bu nedenle müşterilerine çelik kapı tamiri hizmeti sunmaktadır. Tecrübeli kadrosu ile müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız; kapılarınızın modeli, markası ve hammaddesi ne olursa olsun sizlere kesin ve kaliteli çözümler üretmektedir. Kapılarınızın hem montajlarını, hem değişimlerini, hem tamirini hem de kilit sistemlerinin ayarlarını yapan firmamız, hızlı çözümler üretmesiyle bilinmektedir. Firmamız aynı zamanda fiyat ve hız konusunda da müşterilerine güvence vermektedir. Bizlere +90 533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İzmir Kadıköy bölgesinde merkezi olan firmamız, kapı tamiri konusunda da sektörde önemli bir konumda bulunmaktadır ve tüm İzmir’a servis vermektedir.

İzmir Çelik kapı tamiri denildiği zaman firmamız tarafından şu hizmetler sunulmaktadır:

 • Çelik kapının yere sürtmesi problemi,
 • Çelik kapı kesme hizmetleri,
 • Çelik kapı daire ve bina tamir hizmetleri
 • Çelik kapıların zor bir biçimde kapanmasından doğan sorunlar
 • Çelik kapının sert kapanması sorunu
 • Çelik kapının kilitlenmesi sırasında yaşanan zorluklar
 • Çelik kapının kilitlenememesi problemi,
 • Çelik kapı paneli değiştirme hizmeti
 • Çelik kapı yıllık bakımları
 • Çelik kapı kilitlerinin yıllık bakımları
 • Çelik kapı kilit ayarları
 • Çelik kapının düşmesi problemi
 • Çelik kapı satışı ve montajı
 • Çelik kapılara ikinci emniyet kilitleri montajı hizmeti
 • Çelik kapıların merkezi kilit sistemlerinin halledilmesi,
 • Çelik kapının göbek değişimi
 • Çelik kapı anahtar kaybolması ile doğan çilingir hizmetleri

Firmamız çilingir merkezi hizmetleri olarak İzmir Anadolu ve Avrupa yakasının her semtinde sizlere hizmet sunmaktadır. Çelik kapı tamir fiyatları, sektördeki fiyatlara nazaran daha uygundur. Firmamız ayrıca odaya bağlı olduğu için güvenilirdir. İzmir Çelik kapı problemlerinizde bize WhatsApp üzerinden ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Kapının sorununu fotoğraflayarak WhatsApp üzerinden atarsanız sizlere en uygun nasıl bir hizmet vereceğimizi de açıklayabiliriz. Firmamız, çelik kapı kısaltma, çelik kapı sürtmesi,  çelik kapı yükseltme hizmeti, çelik kapı kapanmama hizmeti, çelik kapı kilidinin zor dönmesi hizmeti gibi birçok soruna çözüm önerileri sunmaktadır. Bizlere +90 533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Çelik Kapınızda Nasıl Bir Arıza Var ?

 • Çelik Kapınızın kilitlerin bakımı karşılık ayarları
 • Çelik Kapıya Levye Savar Montajı
 • Çelik Kapı Kanırtılmasına Karşı Pençe Sistemi
 • Çelik Kapı Düşmesi,Kapı ayarları
 • Çelik Kapı Merkezi Kilit Sistemlerinizin Tamiratı, Yeniden Montajı, Bakımı (Kale,yale, Multlock Merk.Kilit)
 • Çelik ve Ahşap Kapınızın Çelik Profillerle Kuvvetlendirilmesi
 • Çelik Kapınızın güvenli Hale Getirilmesi ilgili, Müşteriyle Birlikte İstişare Yapılması
 • Çelik ve Ahşap Kapılarınızın İkinci Emniyet Kilitlerinin Yapımı
 • Hırsız Zorlamış, Girmiş Kapılarda Çelik Kapıların,Geçici ve Uzun Süreli Kullanımlara Ayarlanması
 • Çelik Kapınızın Yıllık Bakım ayarlarının Yapılması
 • Çelik Kapınızın Barel (Göbek) değişimi
 • Kapı alarmı Montajı ve Satışı
 • Anahtarı Çalınan,Kaybolan Evlerin kapı Barel Değişimi
 • Çelik Kapınızın Arızalı veya Yıpranmış aksesuarların değişimi(Rozet,Kapı Kolu,Dürbün vs..)

İzmir Çelik Kapı Tamiri Merkezi Olarak Yıpranmış Hırsız Zorlamış ve Kilit Mekanizmaları bozulmuş Her türlü Kapı Tamiratı Yapılır…Profesyonel İmalatçı Kadromuz ile Tüm İzmir’da Hizmetinizdeyiz… Her Türlü Çelik Kapı Tamiratı Yapılmaktadır. Bizlere +90 533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İzmir Çelik Kapı Tamircisi

Çelik kapılarda meydana gelen arızaları çözüme kavuşturan kişilere çelik kapı tamircileri denir. Çelik kapı tamircileri birçok bölgede yer almaktadır. Türkiye’nin her bir noktasında, hemen hemen her mahallede bir kapı tamircisi vardır. Bu kapı tamircilerinin mahalle içerisindeki adı çilingirdir. Çilingirler, çelik kapının kilit kısmıyla ilgili problemleri çözen kilit ustalarıdır.

Çelik kapı denince akla birçok problem gelmektedir. Ahşap kapılara göre daha güvenli olması sebebiyle son yıllarda çokça kullanılan çelik kapılar, aynı zamanda görünüş açısından da oldukça güzeldir. Birçok kapı firması daha çok tercih edilmesi sebebiyle çelik kapı üretimine çok önem vermektedir. Çok tercih edilen bir kapı olması sebebiyle çelik kapıların bakım ve onarımı da aynı ölçüde önem kazanmaktadır. Çelik kapıların bakım ve onarımını yapacak, arızasını çözecek kişilere çelik kapı tamircisi denir. Bizlere +90 533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Çelik kapı tamircilerinin en çok sorun yaşadığı nokta, çelik kapının duvara monte edilmesi sonrası ortaya çıkan arızalardır. Çelik kapının iyi monte edilmemesi durumunda aileler, birçok sorunla karşılarlar. Sorunları kendi yöntemleri ile çözüme kavuşturmaya çalışan aileler, ustalık gerektiren sorunlar olduğunda ise çelik kapı tamircilerini çağırmak zorunda kalırlar.
Çelik kapı tamiri yapan çilingir ve kapı ustaları, yaptıkları tamirat işlemi sırasında dikkatli davranmalıdır. Kapıda oluşan arıza iyi bir şekilde tespit edilip ona uygun bir çözüm üretilmezse ortaya daha kötü problemler çıkabilir. Böyle bir problem yaşanmaması için İzmir çelik kapı tamiri yapan firmaların iyi bir şekilde seçilmesi gerekir.

Bu Site © Ümit Muratoğlu İmzası Taşımaktadır. (0532 ) 670 58 56

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?